Rubriky
Speciály

Speciál: Super Mario Vs. emulátor Dolphin

Speciál k události vydání kolekce trojrozměrných Super Mario her na Nintendo Switch. Kdo je schopnější? Komunita bez nároku na mzdu versus armáda placených profesionálu.

Three stars all time

Mario je kult. Na tom se shodneme určitě všichni. Tým za hrou Mario 64 ukázal, jak udělat 3D hru dobře. V devadesátých letech se jednalo o nádhernou demonstraci lidského umu. V té době si to v České Republice uvědomoval pouhý zlomek lidí. Na několik let totiž v českých domácnostech vládl Playstation a výborná kopie Mario her z éry NES/SNES jménem Crash Bandicoot. Tehdejší videoherní žurnalistika tomu také moc nepomohla. Kdo četl tehdejší oficiální PS magazín, tak ví o čem mluvím. Mnoho lidí u nás tak starší 3D Mario hry nehrála. Alespoň až do 18. září roku 2020. V ten den totiž vyšla kolekce trojrozměrných Mario her, které vždy definovaly žánr. Na jedné kartě je Mario 64. Sunshine, Galaxy. Galaxy 2 chybí. Jak hry na Switchi vypadají a má smysl kolekci kupovat, pokud vlastním původní vydání?

Důležité upozornění!

Pokud hry nevlastníte na originálních discích, hry nestahujte. Jedná se o neoprávněné nabytí a užívání. Hry jako Sunshine a Galaxy 1,2 vyšli na DVD nosičích, které jsou čitelné v PC mechanikách. Hru Mario 64 nelze z konzole Wii získat jinak, než za užití prolomení ochrany přístroje a takové jednání je protiprávní. Pokud nevlastníte zmíněné hry na DVD, můžete si je zpětně obstarat a nebo je pro vás lepší si koupit kolekci 3D All-Stars. Nemůžete říct, že jsem vás nevaroval. Nevybízím vás k protiprávnímu jednání, ani takové jednání neschvaluji a za Vaše jednání nenesu žádnou zodpovědnost. Konec konců je to především váš morální kredit.

Více informací na: https://www.cpufilm.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *