Rubriky
Návody na hry

The Legend of Zelda: Ocarina of time (3D) – Lost Woods

Lesní bludiště se bludiště nenazývá jen tak pro nic za nic. Jedná se o spleť mnoha cest…

Lost Woods (Lesní bludiště)

Saria’s Song

Lesní bludiště se bludiště nenazývá jen tak pro nic za nic. Jedná se o spleť mnoha cest. Některé z nich vás zavedou na druhý konec lesa, k pokladům a nebo také zpět na začátek. Pokud chcete lesním bludiště projít, bedlivě poslouchejte hrající melodii. Pokud melodie zesiluje, jdete správně. Správné pořadí je: vpravo, vlevo, vpravo, vlevo, nahoru, vlevo, vpravo. Nyní se ocitáte na posvátné lesní louce “Sacred Forest Meadow”. Opět projděte oblasti připomínající další bludiště. Vyjděte po schodech nahoru a narazíte na Sariu “Saria”. Naučíte se novou píseň “Saria’s Song”.

Co mohu v lesním bludišti získat?

Zvýšená kapacita tyčí (Deku Sticks)

Od vchodu v lesním bludišti se vydejte vlevo a znova vlevo. Seskočte dolů a toto místo prozkoumejte. Narazíte na “Business Scrub”. Zvítězte nad ním a nabídne vám vylepšení v ceně 40. rupií. Nyní u sebe můžete mít 20 “Deku Sticks” místo původních 10.

Větší Deku Bullet Bag

Po vstupu do lesního bludiště se vydejte vpravo. Ihned před vámi uvidíte viset dřevěný kruh/terč. Pokud se pomoci praku třikrát trefíte do jeho středu získáte odměnu. Nyní unesete až 50 (s vylepšením ze střelnice) semínek “Deku Seeds”.

Heart Piece (1/2)

Po vstupu do lesního bludiště se vydejte vlevo. Postavte se na palouček před skřítka “Skull Kid”. Na své okaríně zahrajte “Saria’s Song” a další část srdce je vaše.

Heart Piece (2/2)

Opět (a naposledy) se vraťte na samý počátek lesního bludiště. Tentokrát se ale vydejte vpravo. V malé jeskyni se nachází pařez na který se postavte. Čeká vás hra na okarínu podle sluchu a paměti. Po správném odehrání všech tří melodií získáte dílek srdce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *