Rubriky
Návody na hry

The Legend of Zelda: Ocarina of Time (3D) – Lon Lon Ranch

Statek Lon Lon je místem, které můžete klidně vynechat, nebo jej navštívit později. Žijí zde Talon se svou dcerou Malone…

Popis

Statek Lon Lon je místem, které můžete klidně vynechat, nebo jej navštívit později. Žijí zde Talon se svou dcerou Malone a potkáte se zde s Eponou. Klisnou, která je nyní ještě hříbětem.

Jak získat druhou láhev

Navštivte ranč během dne. Vstupte do stoly vlevo. Uvnitř uvidíte spícího Talona “Talon” a moc slepiček. Proberte Talona a za 10 rupií vám nabídne výzvu. Vaším úkolem bude během pevně stanoveného časového limitu, nalézt tři speciální slepičky, které Talon zamíchá mezi ostatní. Trik spočívá v tom, že na Talona promluvíte v takovém úhlu, abyste viděli ,kde tři speciální slepice dopadly.

Epona’s Song

Navštivte ranč během dne. Uprostřed výběhu pro koně se nachází “Malone”. Promluvte si s ní o Eponě. Po ukončení dialogu před ní vytáhněte okarínu. Malone vás osloví a nabídne vám, že vás naučí “Epona’s Song”. Tuto píseń využijete hlavně v dospělosti. Během dětství ji můžete využít k doplnění mléka. Stačí mít prázdnou láhev, stát před krávou, a zahrát tuto píseň.

Heart Piece

Navštivte ranč během noci. Vstupte do sila (v zadní části ranče). Uvidíte zde skupinu spících krav a několik krychlí. Pohybujte kostkami tak, abyste si zpřístupnili škvíru. Dostaňte se skrz škvíru a další dílek zdraví je váš.

Gold Skulltula

Na statku se nacházejí celkem čtyři “Gold Skulltula” žetony. V tuto chvíli však můžete získat pouze dva z nich. Pro zbytek se vraťte až získáte klíčový předmět “Boomerang”.

(18/100): V noci. Setřeste pavouka z koruny stromu.
(19/100): V noci. Vraťte se k silu. Pavouk se nachází na druhé straně ohrady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *