Rubriky
Návody na hry

The Legend of Zelda: Ocarina of Time (3D) – Goron City

Toto několika podlažní město “Goron” je domovem malých a velice roztomilých Goronů. Vůdce kmene “Darunia” se zamknul do své místnosti…

Goron City (Město Goron)

Toto několika podlažní město “Goron” je domovem malých a velice roztomilých Goronů. Vůdce kmene “Darunia” se zamknul do své místnosti, která se nachází v nejnižším patře samotného města. Pro otevření oněch dveří se stačí postavit na rohožku před nimi a zahrát “Zelda’s Lullaby”. “Darunia” je bručoun a zrovna nemá dobrou náladu. Proto mu na své okaríně zahrajte “Saria’s Song”. “Darunia” začne tančit a samou radostí vám předá  klíčový předmět “Goron’s Bracelet”. Nyní můžete zvedat a přenášet bomby z rostlin okolo. Opusťte město a pomocí bomb si otevřete cestu do druhé kobky “Dodongo’s Cavern”.

Co mohu ve městě Goron získat?

Heart Piece

Uprostřed města se nachází obrovská nádoba (urna) a kolem ní celkem čtyři vyhaslé pochodně. Dojděte si k Daruniovi pro oheň a pochodně zapalte. Prostřední část urny začne rotovat. Hoďte dobře na časovanou bombu do urny (její vrchní část). Vaším úkolem je zastavit rotující část v bodě s veselým výrazem ve tváři.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *