Rubriky
Návody na hry

SteamWorld Dig 2 – Jeskyně: West Desert a Windy Plains

Jeskyně je postavena na principu padajících bloků. Projděte skrz první část až do místa s vodou. Zde uvidíte tři kamenné bloky,…

West Desert a Windy Plains

Rock Falls

Obsah: Cog mod, Azurite, Rocket Black Box

Jeskyně je postavena na principu padajících bloků. Projděte skrz první část až do místa s vodou. Zde uvidíte tři kamenné bloky, které vám blokují cestu dál. Pokud je pod dolujete zavřete si cestu k artefaktu. Vraťte se do vody a pomoci háku “Hook Shot” se snažte přitáhnout na nejbližší stěnu nad vámi. Tímto způsobem se dají kameny obejít a zpřístupnit si tak tajnou místnost vpravo. Zde se nachází artefakt “Rocket Black Box”. V druhé části s padajícími kameny nezapomeňte vytěžit “Azurite”.

Tenacious Trollines

Obsah: Cog mod, Ametrine, Preserved Banana Peels

Jedná se o hádanku. První vozík posuňte vpravo. Vozík položený výše nejdříve vlevo a dále vpravo. Nyní máte dva vozíky stojící jeden na druhém. Nyní první vozík posuňte vlevo a druhý vozík taktéž vlevo. Na vozíky se postavte a vystřelte bombu. Gratuluji vylepšení je vaše. V jeskyni se nachází i artefakt “Preserved Banana Peels”. Tento artefakt lze získat až s vylepšením pro “Pressure Bomb” s názvem “Sky Assailant”.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *