Rubriky
Návody na hry

Medievil – Lokace všech láhví života

Během hraní hry Medievil můžete vylepšit Danovo celkové zdraví. Zdraví se vylepšuje velkymi lahvemi života (velikostně odlišné od zkumavek)…

Popis

Během hraní hry Medievil můžete vylepšit Danovo celkové zdraví. Zdraví se vylepšuje velkymi lahvemi života (velikostně odlišné od zkumavek). Ve hře jich je celkem devět a některé z nich můžete najít schované a nebo získat jako odměnu za kalichy duší v Síni hrdinů. Získání všech lahví odemkne trofej “Zdravý jako řípa, ale s křížkem po funuse”.

Láhve života

  1. Danova hrobka – První láhev života lze získat hned během začátku v úvodní lokaci.
  2. Hřbitov – Socha anděla směřuje nalevo a otevře bránu nalevo. Láhev je za branou.
  3. Síň hrdinů – Třetí láhev je odměna za druhý kalich duší.
  4. Danova hrobka – Vraťte se s palicí a rozbijte falešnou stěnu napravo.
  5. Strašákovo pole – Láhev se nachází za obilným polem, přes které vám vyseká cestu kombajn. Součástku do kombajnu naleznete také zde a to konkrétně v pasáži, kde musíte uhýbat nástrahám na samém závěru úrovně.
  6. Tůně starých mrtvých – Hned když otevřete bránu červenou runou, podívejte se napravo. Láhev se nachází na malém ostrůvku. Je vidět hned z dálky.
  7. Síň hrdinů – Sedmá láhev je odměnou za šestnáctý kalich duší.
  8. Stroj času – Láhev se nachází hned na počátku úrovně za časovými dveřmi a chráněna paprsky. Je zapotřebí nejdříve vypnout paprsky a pak se vrátit a znovu zadat časovou kombinaci pro dané dveře.
  9. Síň hrdinů – Devátá láhev je odměnou za dvacátý kalich duší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *