Rubriky
Návody na hry

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back – Tipy a triky

Český návod na Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back. Obsahuje tipy a triky pro pohyb s Crashem a časové výzvy úrovní Piston It Away a Spaced Out.

Spaced Out

Stejný problém jako Piston It Away? No jasně! Úrovně patří do stejné skupiny. To znamená že sdílejí fyziku a logiku. Spaced Out je ale podstatně lehčí úrovni. Je kratší a obsahuje méně míst, kde někdy musíte restartovat celý cyklus.

Na cestě k prvním pístům toho není co zkazit. Vždycky k nim doběhnete ve stejný čas. Možná si ale kladete otázku, jak elegantně překonat pasáž s elektrickou chobotnicí a plošinou. Nemusíte vymýšlet pohybové kreace. Stačí běžet a stisknout tlačítko pro výskok a učinit malý skok. Chobotnici překonáte a o plošinu se nespálíte.

Spaced Out – Cesta spodem je taktéž reálná.

To co vás nejspíše stresuje jsou nášlapné dlaždice, které po stisku sepnou spoušť a vás pronásleduje elektrický projektil. Pokud je kanón v horizontální poloze je to ještě v pohodě. Problém nastává, když se kanón nachází ve vertikální poloze, a vy jste uvězněni mezi dvěma kusy železa. Pamatujte: Elektrické projektily lze jednoduše zneškodnit otočkou (útok). Můžete zde použít i pohyb skluz s otočkou, který vám zachová hybnost a na krátký čas se stanete nezranitelnými.

Spaced Out – Tak snadno se lze zbavit elektrických projektilů.

V levelu Spaced Out existuje jedno zlaté pravidlo. Pokud doběhnete do části s nitro krabicemi a dvěma časovými krabicemi do času 1:00:00, zlatou relikvií získáte. I když nepopírám, že to bude na těsno.

Shrnutí

  1. Úroveň má části, kde doběhnete vždy ve stejný čas.
  2. Učte se cykly, které začínají po první smrti ne po načtení úrovně.
  3. Tlačte obrazovku co nejvíce vpravo.
  4. Vyplýtvejte Aku Aku masku, restartujete tím cyklus.
  5. Dělejte si přestávky, jezte, pijte, choďte na toaletu. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *