Rubriky
Návody na hry

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back – Tipy a triky

Český návod na Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back. Obsahuje tipy a triky pro pohyb s Crashem a časové výzvy úrovní Piston It Away a Spaced Out.

Obecné tipy a triky

Dohrajte hru

Ne nedělám si legraci. Poražte závěrečného bosse “Neo Cortex”. Tímto aktem získáte běžecké boty, které potřebujete k úspěšnému zdolání časových výzev. Pak si hru ještě v klidu užijte tím, že získáte všech 42 diamantů.

Poznejte své nepřátele

Většina nepřátel lze hravě zneškodnit. Po většinu času vám k tomu bude stačit skluz s výskokem. Elektrické chobotnice v úrovních “Piston It Away” a “Spaced Out” můžete zneškodnit otočkou, pokud mají chapadla nahoře. Elektrické projektily se taktéž dají zneškodnit otočkou.

Nenechte se vystresovat

Chápu že Nitro krabice dokážou opravdu vyděsit. Chce to hlavně klid. Ve 100% případu jsou tyto krabice rozmístěny tak, že se mezi nimi vždy najde prostor pro dopad. Tyto místa si zapamatujte a je po problému.

Maska Aku Aku

Máte před sebou těžkou pasáž, kterou nemůžete zdolat? Není problém! Vraťte se do první úrovně v prvním patře “Turtle Woods”. Získejte dvě masky a řádně ukončete level. Maska s vámi zůstane.

Hromada životů navíc

Projděte úroveň a hru uložte. Nyní čerstvě uloženou pozici nahrajte a ta dá. Všechny životy navíc jsou opět ve svých úrovních. Takto se dá cyklicky opakovat například level “Diggin’ It”. V jeho bonusové části lze získat vždy minimálně 5 životů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *