Rubriky
Návody na hry

Assassin’s Creed II – všechna pírka a kápě rodu Auditore

Na počátku hry dostanete od svého nejmladšího bratra “Petruccio” za úkol získat pro něj tři bílá pírka. Po dokončení se vám odemkne…

Assassin's Creed II Artwork

Vzpomínky na Petruccia

Na počátku hry dostanete od svého nejmladšího bratra “Petruccio” za úkol získat pro něj tři bílá pírka. Po dokončení se vám odemkne vedlejší aktivita pro sběr pírek. Ve hře se jich nachází 100 a jejich získání je důležité pro vylepšení rodinné vily a odemčení bronzové trofeje / achievementu “In Memory of Petruccio”. Pírka jsou během dne špatně vidět a daleko lépe vyniknou během noci. Pro aktuální počet pírek navštivte Menu > DNA > Feathers. Zde se dozvíte, kolik pírek vám chybí v dané ulici. Níže přikládám video průvodce, který je velice dobře zpracován, a tak získat všechna pírka nebude problém.

Kápě rodu Auditore

Po získaní všech pírek vaše matka opět promluví a vy získáte kápi reprezentující barvy rodu Auditore. Kápě je unikátní ve své funkčnosti. Při oblečení kápě  vás ihned všichni poznají a jste pronásledování ve všech městech a oblastech. pro získání trofeje / achievementu “Show your Colors” musíte vstoupit s kápi do všech oblasti ve hře.

  • Florencie (Florencia)
  • Toskánsko (Tuscany)
  • Hory (Apenine Mountains)
  • Forli
  • Benátky (Venezia)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *